11. Avrupa Kalite Güvencesi Forumu Çağrısı (14.03.2016)

11. Avrupa Kalite Güvencesi Forumu, Slovenya Öğrenci Birliği ve Ljubljana Üniversitesi tarafından 17-19 Kasım 2016 tarihlerinde Slovenya, Ljubljana' da düzenlenecektir.

 

Kalite – İyileşmeyi Oluşturma başlığıyla 2016 EQAF (European Quality Assurance Forum/ Avrupa Kalite Güvencesi Forumu), yazılı kaynaklarda ve çalıştaylarda yer alacak uygulama odaklı ve araştırma temelli tartışmalarla kalite güvencesindeki güncel gelişmelere ilişkin sunumları eş zamanlı ve genel toplantılar ile birleştirecektir. Bu yıl, EQAF kalite güvencesinin uyarlanacağı farklı disiplinleri, kurumsal ve ulusal bağlamlar ile kültürleri inceleyecektir ve politikaların ve uygulamaların çeşitliliğe saygı göstermek ve amaçlara uygun kalması adına nasıl uyarlanacağını göz önünde bulunduracaktır.

 

Söz konusu Foruma bu alanda yükseköğretim kurumlarındaki Kalite Güvencesi uygulayıcıları, kalite güvencesi ajansları, öğrenciler ve araştırmacılardan makale ve çalıştaylar için çalışmaların gönderilmesi beklenilmektedir.

 

Başvuru son tarih 25 Temmuz 2016 olup daha fazla bilgi ve çağrı dokümanları için aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilmektedir.

 

Çağrı Dokümanı içi lütfen tıklayınız.