Avusturya'dan Etkinlik Daveti

Dışişleri Bakanlığı'ndan iletilen yazıda, 15-17 Mayıs 2013 tarihleri arasında Avusturya'nın Güney Steiermark Eyaletinde Seggau Sarayında 5'incisi düzenlenecek olan "Zihin ve Günümüz" Hamsin Yortusu Diyaloğu'nun "Avrupa'nın birleşmiş ülkeleri - Hangi gelecekte yaşamak istiyoruz?" başlıklı etkinliğe üniversite öğrencilerimizin katılımlarının talep edildiği belirtilmektedir.

 

Söz konusu etkinlik çerçevesinde tarihi ve siyasi olarak yeniden birleşen Avrupa'da toplumsal-siyasi ve kültürel temel konularının ele alınacağı ve bu bağlamda diyaloğa katılmak isteyen üniversite öğrencilerine etkinliğe ücretsiz giriş, lojman ve yemek ile yurtdışında okuyan üniversite öğrencilerine en fazla 30 Avro yol ücreti yardımı kapsayan bir burs sağlanabileceği belirtilmektedir.

 

Bilgi ve başvuru formu için lütfen tıklayınız.


2013 DUS İlkbahar Dönemi

18 Temmuz 2009 tarih ve 27292 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe konulan "Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliği"nin 15/1 maddesi gereğince; 2013 İlkbahar Dönemi Diş Hekimliği Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı kontenjan talepleri alınacaktır. Eğitim Komisyonu - Tıp Çalışma Grubunca değerlendirilmek üzere http://www.yok.gov.tr duyurular kısmında yer alan formdaki bilgilerin eksiksiz yanıtlanması, kontenjanların dağıtılmasında temel öncelik olacaktır. Doldurulan formların en geç 14 Ocak 2013 Pazartesi günü mesai bitimine kadar dus.yokper@yok.gov.trBu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

2013 DUS İlkbahar  Talep Formunu Görmek İçin Tıklayız.

 


2013 TUS İlkbahar Dönemi

18 Temmuz 2009 tarih ve 27292 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe konulan "Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliği"nin 15/1 maddesi gereğince; 2013 İlkbahar Dönemi Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı kontenjan talepleri alınacaktır. Eğitim Komisyonu - Tıp Çalışma Grubunca değerlendirilmek üzere http://www.yok.gov.tr duyurular kısmında yer alan formdaki bilgilerin eksiksiz yanıtlanması, kontenjanların dağıtılmasında temel öncelik olacaktır. Doldurulan formların en geç 14 Ocak 2013 Pazartesi günü mesai bitimine kadar tus.yokper@yok.gov.tr Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

2013 TUS İlkbahar Dönemi Talep Formu

 


Bulgaristan' daki Yükseköğretim Kurumlarında Öğrenim Gören Öğrenciler Hakkında Duyuru

"Öğretim Üyesi Yetiştirme Programına İlişkin Usul ve Esaslar

"ÖĞRETİM ÜYESİ YETİŞTİRME PROGRAMINA İLİŞKİN USUL VE ESASLAR" uyarınca , Yükseköğretim Kurumlarımızın araştırma görevlisi kadrolarına atama yapılacaktır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.


Yeni Yasa Taslağı Önerisi Tartışmaya Açıldı

Yeni yasa taslağı önerisi tartışmaya açıldı. Yükseköğretim Kurulu bünyesinde yeni yasa çalışmalarını paylaşmak amacıyla hazırlanan internet sitesi yeniyasa.yok.gov.tr yayına geçti. Çalışmalara dair bilgi almak ve görüşlerinizi paylaşmak için yeniyasa.yok.gov.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz.


Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı

"ÖĞRETİM ÜYESİ YETİŞTİRME PROGRAMINA İLİŞKİN USUL VE ESASLAR" uyarınca, Yükseköğretim Kurumlarımızın araştırma görevlisi kadrolarına atama yapılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


24/05/2011 Tarih ve B.30.0.PER.0.02/611 Sayılı Makam Onayı

ÖYP 2013 Bahar Dönemi Lisansüstü Eğitim Talepleri

Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı kapsamında atanan araştırma görevlilerine, 2013 Bahar Döneminde lisansüstü eğitim kontenjanı açılabilmesi amacıyla üniversite rektörlüklerine gönderilen yazı için tıklayınız.


2547 sayılı Kanunun 58. Maddesinin (c) fıkrasında sayılan birimler bakımından Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri'nin önerileri

 

2547 sayılı Kanunun 58. Maddesinin (c) fıkrasında sayılan birimler bakımından Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri'nin önerileri için tıklayınız.


Showing 1,211 - 1,220 of 1,229 results.
Items per Page 10
of 123